Wie we zijn

Bas de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Doreen Wittenbols

doreen@urbanresort.nl Administratie

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur

Hay Schoolmeesters

hay@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Jaap Draaisma

jaap@urbanresort.nl Directeur

Jeditah van der Meulen

jeditah@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Jolanda Kempers

jolanda@urbanresort.nl Administratie

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Administratie

Ramon Gajadhar

ramon@urbanresort.nl Technisch Beheer

Remko Spittel

remko@urbanresort.nl Technisch Beheer

Renee Janssen

renee@urbanresort.nl Verhuur

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Verhuur

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

Wessel de Boer

wessel@urbanresort.nl Verhuur

Bestuur

Boukje Cnossen

Duco Stadig

Voorzitter

Hans Balhuizen

Penningmeester

Hansje Kalt

Johan Andree

Secretaris

Raad van Toezicht

Eric Nagengast

Voorzitter

Ina Pronk

Renee Hogendoorn

Richard Jan Roks

Actieve meedenkers

Eric Duivenvoorden

Fred Stammeshaus

Hessel Dokkum

Portretten door Marijke Eckhardt

Vacatures

Momenteel hebben we 1 vacature:

 

Stagiair Evenementen, Communicatie en PR.

Stichting Urban Resort verwelkomt per september 2017 graag een nieuwe stagiaire communicatie, evenementen & PR. Misschien ben jij dat wel. Je gaat je onder andere richten op onze (online) communicatie. In juni lanceren we namelijk een nieuwe huisstijl en website, belangrijk dus om al onze kanalen goed bij te houden. Ook ga je een aantal evenementen in onze broedplaatsen op poten zetten. We geven je – net als onze huurders – de ruimte om te werken én experimenteren.

Wie ben je? Je bent een grote idealist en een aanpakker. Iemand die altijd alles tot in de puntjes regelt. Ook ben je goed met woorden, in persoon en op papier. En weet online je weg te vinden.

Waar ga je straks mee aan de slag? Vooral met de websites en social media van Urban Resort en haar broedplaatsen. Je houdt alle kanalen goed bij en creëert nieuwe content om te delen. Daarnaast organiseer je verschillende evenementen. Goed om te weten: die zijn soms in het weekend.

• Je schrijft graag en veel. • Je beheersd de Nederlandse taal. Dus je ziet de dt-fout. • Je spreekt aardig Engels. • Je volgt een relevante HBO-opleiding of universitaire studie. • Je bent thuis in de creatieve en culturele sector. • Je laat niet per se alles uit je handen vallen als het 17.00 uur is. • Je staat minimaal 4 dagen in de week paraat.

Stichting Urban Resort is een professionele non-profit organisatie die betaalbare werk- (en soms woon-)plekken voor de culturele en sociale sector realiseert. Plekken met een lage huur en hoge betrokkenheid. Waar reusachtige installaties en miniatuurtheater ontstaan. Waar ruimte is om een festival te organiseren, spontaan de buren op de koffie te vragen, maar ook voor geconcentreerd monnikenwerk. Samen houden we de stad toegankelijk en divers.

Wie stuur je je motivatie mail? Onze collega Jeditah. Mail je motivatie en C.V. naar info@urbanresort.nl uiterlijk op 1 juni 2017 ter attentie van Jeditah van der Meulen. Wie weet schuif je snel aan voor koffie en een kennismaking.