Wie we zijn

Bas de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Claire van der Mee

claire@urbanresort.nl Zaalverhuur

Doreen Wittenbols

doreen@urbanresort.nl Administratie

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur

Hay Schoolmeesters

hay@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Jaap Draaisma

jaap@urbanresort.nl Directeur

Jeditah van der Meulen

jeditah@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Jolanda Kempers

jolanda@urbanresort.nl Administratie

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Administratie

Ramon Gajadhar

ramon@urbanresort.nl Technisch Beheer

Remko Spittel

remko@urbanresort.nl Technisch Beheer

Renee Janssen

renee@urbanresort.nl Verhuur

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Verhuur

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

Wessel de Boer

wessel@urbanresort.nl Verhuur

Bestuur

Boukje Cnossen

Duco Stadig

Voorzitter

Hans Balhuizen

Penningmeester

Hansje Kalt

Johan Andree

Secretaris

Fred Martin

Raad van Toezicht

Eric Nagengast

Voorzitter

Ina Pronk

Renee Hogendoorn

Richard Jan Roks

Actieve meedenkers

Eric Duivenvoorden

Fred Stammeshaus

Hessel Dokkum

Portretten door Marijke Eckhardt

Vacatures

Momenteel hebben we 2 vacatures:

 

———————————

Urban Resort is beheerder van veertien broedplaatsen in Amsterdam en biedt op dit moment ruimte aan meer dan zeshonderd huurders. De broedplaatsen van Urban Resort kenmerken zich door een dynamische uitstraling. Er is een grote diversiteit aan huurders: kunstenaars en creatieve, culturele en maatschappelijke ondernemers. Zij worden gestimuleerd om bijvoorbeeld door onderlinge uitwisselingen te komen tot de organisatie van culturele programma’s. Door betaalbare huren biedt Urban Resort tijd en ruimte voor onderzoek en experiment.

Meewerkend Werkvoorbereider Technisch Onderhoud

In verband met versterking van de organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een (uitvoerend) werkvoorbereider voor 36 uur per week

Verantwoordelijkheden
Als ‘Meewerkend werkvoorbereider technisch onderhoud’ ben je verantwoordelijk voor de voorbereidingen en het maken van de planning voor het onderhoudswerk en voor het oplossen van storingen en klachten aan de panden die Urban Resort beheert.

– Maken en actualiseren en bijhouden van de jaarlijkse onderhoudsplanning.
– Op basis van het jaarlijkse plan en de incidentele meldingen van klachten of storingen, maken van wekelijkse werklijsten voor het team, rekening houdend met efficiënte inzet van mensen en middelen.
– Je ziet erop toe dat het werk volgens planning wordt uitgevoerd door het eigen team en door externe uitvoerders, tegen zo laag mogelijke kosten.
– Je werkt zelf mee om onderhoud uit te voeren en storingen te verhelpen.
– Je bent verantwoordelijk voor de administratie & registratie van het onderhoudswerk aan de panden die Urban Resort beheert.
– Je werkt nauw samen met de onderhoudsmedewerkers en met de verhuur coördinatoren. Je legt verantwoording af aan het hoofd technisch beheer.

Functie eisen
– Bij voorkeur een opleiding op het gebied van bouwkunde en/of projectontwikkeling op tenminste MBO niveau.
– Meerdere jaren werkervaring in het doen van onderhoud aan grote (bedrijfs)panden en installaties
– Ervaring in het calculeren van onderhoudswerk, in de administratie ervan en in het maken van werkplanningen.
– In staat om kritisch te onderhandelen met externe uitvoerders en deze aan te sturen
– Zelfstandig en in teamverband kunnen werken
– Goede communicatieve vaardigheden en affiniteit met de doelgroep van Urban Resort: kunstenaars, sociale en creatieve bedrijven.

Wat bieden wij
Wij bieden een veelzijdige baan bij een kleine, inspirerende, sociale onderneming. Je werkt professioneel én informeel. Zelfstandig werk, maar in samenwerking met een gedreven team. Er is ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid. Salaris indicatie € 2.800 bruto op basis van 36 uur per maand.

Wil je naar aanleiding van het bovenstaande reageren?
Stuur een CV met bondige motivatie uiterlijk 26 januari 2018 naar laurens@urbanresort.nl ter attentie van Laurens van Rens, onder vermelding van ‘Meewerkend werkvoorbereider’. De gesprekken staan gepland voor week 5 en 6. Bij gelijke geschiktheid gaat onze voorkeur uit naar een collega met een andere culturele achtergrond dan de Nederlandse. Voor vragen omtrent de procedure of functie kun je bellen naar 020-6937575, vraag naar Laurens.

www.urbanresort.nl

———————————

Stagiair Evenementen, Communicatie en PR.

Stichting Urban Resort verwelkomt per februari/maart 2018 graag een nieuwe stagiair(e) communicatie, evenementen & PR. Misschien ben jij dat wel. Je gaat je onder andere richten op onze (online) communicatie. Ook ga je een aantal evenementen in onze broedplaatsen op poten zetten. We geven je – net als onze huurders – de ruimte om te werken én experimenteren.

Wie ben je?
Je bent een grote idealist en een aanpakker. Iemand die altijd alles tot in de puntjes regelt. Ook ben je goed met woorden, in persoon en op papier. En weet online je weg te vinden.

Waar ga je straks mee aan de slag?
Vooral met de websites en social media van Urban Resort en haar broedplaatsen. Je houdt alle kanalen goed bij en creëert nieuwe content om te delen. Daarnaast organiseer je verschillende evenementen. Goed om te weten: die zijn soms in het weekend.

Wat krijg je ervoor terug?
Je krijgt een werkplek tussen enthousiaste en ervaren collega’s. Je houdt je bezig met diverse werkzaamheden op diverse broedplaatsen. Elke dag is anders. En intussen groei je als een speer. Er is een onkostenvergoeding mogelijk en er is dagelijks lunch.

Wat heb je in huis?
• Je zet graag ergens je tanden in.
• Je schrijft graag en veel.
• Je beheersd de Nederlandse taal. Dus je ziet de dt-fout.
• Je spreekt aardig Engels.
• Je volgt een relevante HBO-opleiding of universitaire studie.
• Je bent thuis in de creatieve en culturele sector.
• Je laat niet per se alles uit je handen vallen als het 17.00 uur is.
• Je staat minimaal 4 dagen in de week paraat.

Wat moet je over ons weten?
Stichting Urban Resort is een professionele non-profit organisatie die betaalbare werk- (en soms woon-)plekken voor de culturele en sociale sector realiseert. Plekken met een lage huur en hoge betrokkenheid. Waar reusachtige installaties en miniatuurtheater ontstaan. Waar ruimte is om een festival te organiseren, spontaan de buren op de koffie te vragen, maar ook voor geconcentreerd monnikenwerk. Samen houden we de stad toegankelijk en divers.

Wie stuur je je motivatie mail?
Mail je motivatie en C.V. naar info@urbanresort.nl ter attentie van Marijke Eckhardt. Wie weet schuif je snel aan voor koffie en een kennismaking.