Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Zafer Yurdakul

zafer@urbanresort.nl Directeur

Bas van de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur&Ontwikkeling

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Merijn Foet

merijn@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Verhuur&Marketing/Communicatie

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur&Ontwikkeling

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur&Juridisch

Hay Schoolmeesters

hay@urbanresort.nl Financiën

Hayet de Vries-Benkacem

hayet@urbanresort.nl Administratie

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Ryan van der Knaap

ryan@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Shai Langen

shai@urbanresort.nl Verhuur

Caï van Hoboken

cai@urbanresort.nl Technisch Beheer

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Administratie

Ramon Gajadhar

ramon@urbanresort.nl Technisch Beheer

Tessa Conijn

tessa@urbanresort.nl Verhuur

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

David van Dommelen

david@urbanresort.nl Technisch Beheer

Karima Maâyad

karima@urbanresort.nl Verhuur

Eva Sierksma

eva@urbanresort.nl Communicatie

Saskia Nartey

saskia@urbanresort.nl Verhuur

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Hans Balhuizen

Penningmeester

Hansje Kalt

Johan Andree

Secretaris

Fred Martin

Raad van Toezicht

Eric Nagengast

Voorzitter

Ina Pronk

Renee Hogendoorn

Richard Jan Roks

Vacatures

 

Stagiair(e) Culturele Programmering & Verhuur Broedplaatsen Lees hier meer!

Twee nieuwe bestuursleden Lees hier meer!