Organisatie Stichting Urban Resort Amsterdam

Wie we zijn

Zafer Yurdakul

zafer@urbanresort.nl Directeur

Bas van de Geyn

bas@urbanresort.nl Hoofd Verhuur&Ontwikkeling

Octavia Mihalcea

octavia@urbanresort.nl Hoofd Financiën

Laurens van Rens

laurens@urbanresort.nl Hoofd Technisch Beheer

Stefanie Nijenbandring de Boer

stefanie@urbanresort.nl Communicatie&Secretariaat

Marijke Eckhardt

marijke@urbanresort.nl Verhuur&Ontwikkeling

Hilde van Wijk

hilde@urbanresort.nl Verhuur&Juridisch

Maarten de Fockert

maarten@urbanresort.nl Technisch Beheer

Ryan van der Knaap

ryan@urbanresort.nl Verhuur

Jelly van der Ploeg

jelly@urbanresort.nl Receptie

Shai Langen

shai@urbanresort.nl Verhuur

Nicole Steiner

nicole@urbanresort.nl Financiën

Terrus Wassenaar

terrus@urbanresort.nl Technisch Beheer

Karima Maâyad

karima@urbanresort.nl Verhuur

Eva Sierksma

eva@urbanresort.nl Communicatie

Anne Meijer

anne@urbanresort.nl Verhuur

Rixta van der Molen

rixta@urbanresort.nl Verhuur

Ruud Panhuysen

ruud@urbanresort.nl Technisch Beheer

Rachel van der Schaaf

lyckabuurtkamer@urbanresort.nl Buurtkamer LYCKA

Noortje Schmit

zaalverhuur@urbanresort.nl Zaalverhuur De Vlugt

Brenda de Blander

brenda@urbanresort.nl Financiën

Akwasi Ofori Asamoah

akwasi@urbanresort.nl Receptie de Vlugt

Miriam Mustamu

miriam@urbanresort.nl Programmering De Vlugt

Mirre de Vilder

mirre@urbanresort.nl Stage verhuur

Ivette Wendels

ivette@urbanresort.nl Financiën

Esperanza de Vries

esperanza@urbanresort.nl Verhuur

Hanna Bajraktarevic

hanna@urbanresort.nl Verhuur

Bestuur

Duco Stadig

Voorzitter

Marien de Langen

Vice-voorzitter

Jonne Arnoldussen

Penningmeester

Rene Hoogendoorn

Secretaris

Fred Martin

Manolya Ergin

Vacatures

CULTURELE PROGRAMMERING & VERHUUR (stage) Lees hier verder!

OPEN SOLLICITATIE Stuur een open sollicitatie naar info@urbanresort.nl